Honorowe doktoraty Uniwersytetu Gdańskiego dla rektorów gdańskich uczelni – retransmisja online

Zespół Rektorski oraz Senat Uniwersytetu Gdańskiego

mają zaszczyt zaprosić do udziału online w uroczystości nadania tytułów doktora honoris causa pierwszym demokratycznie wybranym rektorom gdańskich uczelni

Panu Profesorowi Stefanowi Angielskiemu, Rektorowi Akademii Medycznej w Gdańsku w latach 1990-1993, Panu Profesorowi Zbigniewowi Grzonce, Rektorowi Uniwersytetu Gdańskiego w latach 1990-1996 oraz Panu Profesorowi Edmundowi Wittbrodtowi, Rektorowi Politechniki Gdańskiej w latach 1990-1996.

Uroczystość, w związku z ograniczeniami żółtej strefy, odbyła się w kameralnym gronie,                              5 października 2020 roku o godz. 10.00 w Dworze Artusa w Gdańsku. Retransmisję można obejrzeć poniżej oraz na FB Uniwersytetu Gdańskiego.

Biuro Rzecznika Prasowego