Pomyśl o sobie (przed)świątecznie. Wydarzenia ACWP

fot.

Święta to nie zawsze czas łatwy i przyjemny. Może też wyzwalać w nas wiele trudnych emocji i dlatego w najbliższych dniach i tygodniach zapraszamy na trzy wydarzenia, które pomogą Ci wyciszyć się i zatroszczyć się o siebie (z dbałością o innych).

  • Pierwsze z nich to Otwarte spotkanie: "JESTEŚ WAŻNX". 

Kiedy? 8.12.2022 (czwartek) o godz. 17:00
Gdzie? Wydział Nauk Społecznych

W imieniu Naukowego Koła Seksuologii Ars Amandi i Akademickiego Centrum Wsparcia Psychologicznego UG zapraszamy na spotkanie psychoedukacyjne z psycholożką dr Agatą Rudnik. Wspólnie porozmawiamy o tym, jak zadbać o swój dobrostan psychiczny, wyznaczać granice i przeciwdziałać stresowi. Wydarzeniu towarzyszyć będzie premiera broszurki edukacyjnej pt. "ZDROWY DUCH", która została stworzona przez członków i członkinie NKS Ars Amandi.

Więcej informacji o wydarzeniu na platformie Facebook

Broszurkę znajdziecie w dniu wydarzenia na stronie NKS Ars Amandi: https://nksarsamandi.ug.edu.pl/category/e-book-profilaktyka/

  • Drugim wydarzeniem są Warsztaty – jak (wreszcie) poradzić sobie ze stresem?

Kiedy? 15.12.2022 w godz. 17:00-19:00 (czwartek)
Gdzie? Wydział Nauk Społecznych, Instytut Psychologii, sala C104
Max liczba osób: 12

Zapraszamy Studentki i Studentów UG do uczestnictwa w warsztacie z zarządzania stresem. Podczas spotkania otrzymasz praktyczne wskazówki i narzędzia, pomagające przetrwać trudniejsze chwile. Warsztaty obejmą m.in. techniki mindfulness – uważności, ćwiczenia oddechowe i wizualizacje.

Prowadzą psycholożki: Emilia Ożgo i Joanna Hajduczenia

Aby zgłosić się na warsztat wyślij maila na adres Akademickiego Centrum Wsparcia Psychologicznego: cwp@ug.edu.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń! (Wkrótce planujemy kolejne warsztaty, o których będziemy Was na bieżąco informować).

  • Trzecim wydarzeniem są dodatkowe konsultacje psychologiczne online poprzez Skype (nie wymagają wcześniejszych zapisów).

Kiedy? 19.12.2022 r. (poniedziałek) w godz. 18:00-20:00

Konsultacje walk-in trwają ok. 20-30 minut – w zależności od dostępności, nie musisz się na nie zapisywać. Login na Skype: Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

 

Do zobaczenia!

 

Zespół ACWP

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG