NAWA rusza z naborem do programów wyjazdowych

Logo NAWA

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej rozpoczęła nabór do programu wymiany osobowej studentów i naukowców. Program umożliwia zarówno krótsze, jak i dłuższe wyjazdy w ramach umów bilateralnych/współpracy dwustronnej.

W ramach Programu wymiany osobowej studentów i naukowców realizowana jest wymiana akademicka w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej z  takimi krajami, jak: Białoruś, Bułgaria, Chiny, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry, Wietnam.

- Zachęcamy do korzystania z krótszych lub dłuższych wyjazdów w zależności od zapisów w umowie. Celem programu jest nawiązanie jak też pogłębienie współpracy akademickiej, odbycie studiów częściowych czy nauka języka – czytamy na stronie NAWA.

Formularz zgłoszenia z uczelni można uzyskać w Biurze Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Gdańskiego (Magdalena Zieniutycz, tel. +48 58 523 25 56, e-mail: magdalena.zieniutycz@ug.edu.pl).

Więcej informacji na stronie NAWA

Biuro Rzecznika Prasowego