Szkolenie dla pracowników FarU

plakat reklamujący szkolenie

Jak przygotować plan zarządzania danymi badawczymi? Szkolenie dla pracowników FarU.

Szkolenie przygotowane w formie webinarium adresowane jest do pracowników naukowych i doktorantów Związku Uczelni im. Daniela Fahrenheita. Tematem webinarium będzie przygotowanie planu zarządzania danymi badawczymi, który stanowi element wniosku o finansowanie projektu.

Spotkanie online odbędzie się w dniu 11.05.2023 r. w godz. 10.00-11.00, a poprowadzi je Magdalena Szuflita-Żurawska z Centrum Kompetencji Otwartej Nauki Biblioteki Politechniki Gdańskiej. Udział w webinarium jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. W dniu szkolenia prosimy o skorzystanie z poniższego linku do aplikacji MS Teams:

Link do spotkania

Plan szkolenia:

1. Plan zarządzania danymi – podstawowe informacje.
  2. Informacje na temat polityki Narodowego Centrum Nauki odnośnie udostępniania danych badawczych.
  3. Struktura planu zarządzania danymi.
  4. Repozytoria danych w FarU.
  5. Pytania i odpowiedzi.

Link do wydarzenia na stronie Biblioteki PG