Spotkanie ze stypendystami Konkursu Start 2023

fot.

Prorektor ds. Badań Naukowych Uniwersytetu Gdańskiego prof. Wiesław Laskowski spotkał się z laureatkami i laureatem Konkursu Start 2023 Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. W tegorocznej edycji stypendia otrzymały cztery osoby z UG.

Wśród stypendystek i stypendystów Uniwersytetu Gdańskiego znaleźli się (kolejność nazwisk alfabetyczna):

1. dr Jakub Brzeski z Wydziału Chemii
  2. dr Monika Lipińska z Wydziału Biologii
  3. dr Samanta Romanowska z Wydziału Chemii
  4. mgr Kinga Wiśniewska z Wydziału Oceanografii i Geografii

Prorektor ds. Badań Naukowych Uniwersytetu Gdańskiego prof. Wiesław Laskowski pogratulował wszystkim i życzył kolejnych naukowych sukcesów.

O badaniach, za jakie nagrodzeni zostali najbardziej prestiżowym stypendium w Polsce młodzi naukowcy, napiszemy w osobnym tekście.

Więcej informacji na naszej stronie: https://ug.edu.pl/news/pl/5273/znamy-laureatow-konkursu-start-2023

Fot. Mateusz Byczkowski/CKiP UG
EMW/Zespół Prasowy UG