13 naukowców z UG otrzymało finansowanie w konkursie MINIATURA 4

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło ostatnią, czwartą listę rankingową laureatów konkursu MINIATURA 4 na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych. 13 naukowców z Uniwersytetu Gdańskiego otrzymało finansowanie na swoje wnioski. Jego łączna kwota to 451 859,00 zł.

W ramach konkursu naukowcy Uniwersytetu Gdańskiego złożyli 41 wniosków. 13 z nich otrzymało finansowanie. Poniżej przedstawiamy zestawienie (w kolejności alfabetycznej) wszystkich laureatów konkursu z Uniwersytetu Gdańskiego:

• dr Ana Belen Sainz
  • dr inż. Donata Figaj
  • dr Przemysław Jurczak
  • dr Natalia Karska
  • dr Katarzyna Kuncewicz
  • dr Antonio Mandarino
  • dr inż. Grzegorz Masik
  • dr Artur Piróg
  • dr hab. Joanna Pyzel
  • Dr Justyna Sawicka
  • dr John Harry Selby