BUG S.A., czyli Spotkania Autorskie w BG UG - wracamy po przerwie

fot.

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu BUG S.A. czyli spotkania autorskie w Bibliotece UG. Jest to próba wykreowania przestrzeni dla autorów, którzy zaczynają swoją przygodę z książką, swoje wiersze chowają w szufladzie i twierdzą, że powinny tam pozostać. My stanowczo mówimy NIE i zapraszamy do Biblioteki Głównej UG, gdzie macie szansę spotkać się w kameralnym gronie i spróbować swoich sił.

Zapraszamy 29.11.2023 r. (w środę) o godz. 16.30 w sali 1.22 - I piętro Biblioteki Głównej UG. Tym razem naszym gościem będzie pani Grażyna Kałowska - emerytowana bibliotekarka. 

Kilka słów od Autorki:

„Rocznik 1955. Ukończyłam filologię polską w Uniwersytecie Gdańskim. Potem pracowałam w tej uczelni na stanowisku naukowo-technicznym i w bibliotece.
Teraz jestem szczęśliwą emerytką.

Lubię czytać i spacerować, patrząc na architekturę i przyrodę.

W spacerach towarzyszą mi psy - najpierw amstaffy, obecnie mops”.

O twórczości:

„Od kilku lat publikuję moje książki w Wydawnictwie Literackim Białe Pióro oraz w Wydawnictwie Św. Macieja Apostoła.

Staram się, każdą następną książkę napisać w innym gatunku literackim, ale nie zawsze jestem konsekwentna. Bo nie zawsze da się pomysły zamknąć w strukturze o ścisłych regułach.”

Zapraszamy, wstęp wolny!

Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem UG i czujesz, że chcesz się podzielić swoją twórczością, zgłoś się do Sekcji Promocji: tel. 58 523 32 14,
e-mail: promocja_bug@ug.edu.pl

Patrycja Laskowska/Sekcja Promocji BUG