Centrum Wsparcia Psychologicznego UG uruchamia dyżury przez Skype

Zdjęcie poglądowe

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń do Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, uruchamione zostały dodatkowe dyżury – w formie spotkania online przez Skype. Konsultacje są w pełni bezpłatne, nie wymagają też wcześniejszego zgłoszenia.

Przypomnijmy, Centrum Wsparcia Psychologicznego UG od marca 2021 oferuje studentom, doktorantom i pracownikom uczelni bezpłatną pomoc psychologiczną.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń uruchomiono dodatkowe dyżury poprzez Skype.

- Nie wymagają one wcześniejszego zgłoszenia, wystarczy skontaktować się z nami we wskazanych godzinach. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń – połączenia – wyjaśnia dr Agata Rudnik, dyrektor CWP UG. - Konsultacje są bezpłatne i trwają od 20 do 50 minut. Mają charakter krótkoterminowy, a ich celem jest wsparcie osób zmagających się z wyzwaniami psychologicznymi oraz ewentualnie wskazanie kolejnych kroków ku lepszemu samopoczuciu - dodaje.

Czytaj również:

Rusza Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

Rozpoczęły się zapisy do CWP UG

Harmonogram konsultacji przez Skype w kwietniu 2021 r.:

15.04. (czwartek): 8:30-10:20 (mgr Paulina Anikiej-Wiczenbach)

21.04. (środa): 19:00-20:50 (dr Agata Rudnik)

28.04. (środa): 9:30-12:20 (mgr Ilona Bidzan-Bluma)

Login na Skype: Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

Do usłyszenia i zobaczenia!

Więcej informacji na stronie CWP UG

Elżbieta Michalak-Witkowska/Zespół Prasowy UG