Lubisz zakupy? Weź udział w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i magisterską

Pixabay, kobieta przy laptopie

Przez osiem miesięcy można zgłaszać swoją pracę dyplomową do konkursu organizowanego Przez Uniwersytet Gdański i Grupę VRG S.A.. Główną nagrodą są bony podarunkowe na kolekcje dostępne w sklepach Vistula, Wólczanka i Bytom. Tematyka prac jest dowolna, jednak powinna być związana z markami należącymi do Grupy Kapitałowej VRG S.A..

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką/magisterską związaną z  zagadnieniami z zakresu marek należących do Grupy VRG, czyli Wólczanka, Vistula, W.Kruk, Deni Cler Milano, Bytom, organizuje Uniwersytet Gdański we współpracy z Grupą Kapitałową VRG S.A..

Do 30 października 2022 r. można zgłaszać prace dyplomowe obronione na Uniwersytecie Gdańskiem w 2022 roku.

Nagrodami w Konkursie są bony podarunkowe na zakupy w sklepach stacjonarnych Vistula, Wólczanka, Bytom, na kwoty:

Prace licencjackie:

I Nagroda – 800 zł

II Nagroda – 600 zł

III Nagroda – 500 zł

Prace magisterskie:

I Nagroda – 1200 zł

II Nagroda – 1000 zł

III Nagroda – 900 zł

Chętni mogą nadsyłać prace oraz kierować pytania dotyczące konkursu na adres: tomasz.czuba@ug.edu.pl.

Laureaci zostaną wyłonieni do 30 grudnia 2022 r.

logotypy
Załącznik Rozmiar