Spotkanie z Abelardem Gizą na UG

Giza

Instytut Politologii WNS Uniwersytetu Gdańskiego w ramach cyklu „Nasi Absolwenci” organizuje spotkanie ze standupperem Abelardem Gizą. Wydarzenie jest skierowane do studentów uczelni.

Spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 13:00 w sali D301 Instytutu Politologii.

- Po niekwestionowanym sukcesie serii spotkań w roku 2021 ( spotkania online) uznaliśmy, ze warto powrócić do idei w wymiarze spotkań „ na żywo” – mówi dr hab. Arkadiusz Modrzejewski, prof. UG, Dyrektor instytutu Politologii. - Gośćmi cyklu są absolwenci Politologii, którzy znaczą swą aktywność w obszarze polityki, biznesu, mediów i kultury. Spotkania to świetna okazja zarówno do wspomnień, wymiany myśli, jak i dyskusji.

To już kolejne wydarzenie w ramach wznowionego cyklu „Nasi Absolwenci”. 14 marca gościł w Instytucie Politologii Senator Ryszard Świlski, a 21 marca gościem studentów politologii, dyplomacji i bezpieczeństwa narodowego był Minister Marcin Horała, który w trakcie spotkania wygłosił wykład na temat infrastruktury transportowej w Polsce, wskazał na jej historyczny rozwój oraz główne determinanty jej funkcjonowania. Studenci mieli możliwość zadawania pytań , które oscylowały zarówno wokół tematyki transportowej, jak również dotyczyły aktualnych problemów polskiej polityki.

EMW/Zespół Prasowy UG