Incubating Freedom for Ukraine. Nauka programowania dla Ukrainek

ICU

Jesteś kobietą i pochodzisz z Ukrainy, ale przebywasz w Polsce? Chciałabyś zdobyć podstawowe kwalifikacje do pracy w branży IT? Zapraszamy Cię do udziału w bezpłatnych kursach przygotowanych przez Uniwersytet Gdański w ramach projektu INCUBATING FREEDOM FOR UKRAINE finansowanego ze środków Erasmus+.

Na początek przygotowaliśmy ofertę pięciu kursów w języku polskim (część materiałów będzie udostępniona w języku ukraińskim) dla kobiet z Ukrainy. Szczegółowy opis kursu wraz z harmonogramem zajęć można otworzyć po kliknięciu w jego nazwę:

Zajęcia zostały przygotowane z myślą o początkujących. Nie oczekujemy od uczestniczek znajomości żadnego języka programowania, więc jeśli dysponujesz podstawową wiedzą z zakresu obsługi komputera i korzystania z Internetu, a chciałabyś zdobyć kompetencje informatyczne, zarejestruj się na oferowane przez nas darmowe kursy. To doskonała okazja do nabycia cenionych na rynku pracy kwalifikacji w zakresie IT oraz nowa perspektywa na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Zapisy przyjmujemy do 29 marca 2024 r. Link do rejestracji znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania, napisz do nas: kursy@inf.ug.edu.pl.

Strona projektu: https://perspektywy.org/ifu-edu/index.php.

Bardzo prosimy o udostępnianie tej wiadomości, aby jak największa liczba osób mogła skorzystać z możliwości zdobycia kwalifikacji IT.

Ви жінка, приїхали з України, але перебуваєте в Польщі? Хочеш отримати базову кваліфікацію для роботи в ІТ-секторі? Запрошуємо вас взяти участь у безкоштовних курсах, підготовлених Гданським університетом в рамках проекту INCUBATING FREEDOM FOR UKRAINE, що фінансується з коштів Erasmus+.

Для початку ми підготували пропозицію п'яти курсів польською мовою (частина матеріалів буде доступна українською) для жінок з України. Детальний опис курсу з розкладом можна відкрити, натиснувши на назву курсу:

Курси були розроблені з урахуванням потреб початківців. Ми не очікуємо, що учасники знатимуть будь-яку мову програмування, тому якщо ви маєте базові знання комп'ютера та Інтернету і хотіли б отримати ІТ-компетентність, реєструйтеся на безкоштовні курси, які ми пропонуємо. Це чудова можливість отримати ІТ-кваліфікацію , яка цінується на ринку праці, і нова перспектива знайти добре оплачувану роботу.

Ми приймаємо заявки на участь до 29 березня 2024 р. Посилання для реєстрації можна знайти тут.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам: kursy@inf.ug.edu.pl.

Веб-сайт проекту: https://perspektywy.org/ifu-edu/index.php.

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся цим повідомленням, щоб якомога більше людей змогли скористатися можливістю отримати ІТ-кваліфікацію.

ZP