Jak kształtować kompetencje wśród studentów? „Dzień Jakości FarU” w tym roku w UG

1

O kompetencjach przekrojowych i transwersalnych, a także narzędziach mapowania kompetencji opowiedzą eksperci podczas kolejnej edycji konferencji „Dzień Jakości FarU”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada w godz. 9:00-15:00, tym razem w murach Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego.

Naukowcy, dydaktycy, a przede wszystkim pasjonaci z trzech uczelni - Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego - zapraszają do udziału w cyklicznym wydarzeniu poświęconym nie tylko jakości kształcenia, ale także rozwojowi kompetencji i dobrym praktykom.

W programie wystąpienia przedstawicieli kadry akademickiej, studentów oraz środowiska gospodarczo-biznesowego Trójmiasta. Przybliżone zostaną tematy związane m.in. z kształceniem postdyscyplinarnym oraz mapowaniem kompetencji czy kwalifikacji z perspektywy pracodawców. Interdyscyplinarny wymiar wydarzenia podkreślą studenci, którzy zaprezentują efekty prac w międzyuczelnianych zespołach nagrodzonych w II edycji konkursu Mistrzowie współpracy Fahrenheita.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

PROGRAM KONFERENCJI

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: rektor_ksztalcenie@ug.edu.pl

oprac. Julia Bereszczyńska/CKiP