Kurs dla studentów wolontariuszy chcących uczyć języka polskiego uchodźców z Ukrainy

Wydział  Filologiczny  Uniwersytetu  Gdańskiego  w porozumieniu z Akademickim  Centrum  Języka  Polskiego  i Kultury  Polskiej  dla Cudzoziemców  i  przy  wsparciu  Gdańskiego  Oddziału  Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego proponuje warsztaty dla wolontariuszy chcących pomóc uchodźcom w nauce języka polskiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów i doktorantów na intensywny kurs online prezentujący różne aspekty nauczania języka polskiego jako obcego.

Podczas czterech pierwszych spotkań prof. Aneta Lewińska przedstawiła już podstawy nauczania języka polskiego jako obcego oraz zaprezentowała podręczniki i inne pomoce dydaktyczne.

Harmonogram spotkań w aplikacji MS Teams:

UWAGA: Każde spotkanie będzie odbywać się pod nowym adresem publikowanym na tej stronie!

Link jest zawsze czynny 15 minut przed spotkaniem. Wcześniej będzie nieaktywny. Udział w webinarze nie wymaga instalowania aplikacji. Można go uruchomić przy wykorzystaniu dowolnej przeglądarki internetowej.

Link do spotkania w MS Teams - 25 kwietnia 2022r., godz. 19.00

Zachęcamy Państwa także wypełnienie formularza, który pozwoli nam na koordynowanie współpracy:
Formularz rejestracyjny dla osób, które chcą pomagać w nauce języka polskiego

Uwaga: Wypełnienie tego formularza nie jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w spotkaniu.

AMZ