Sławomir Płatek "Po prostu brak" - spotkanie autorskie w Bibliotece Głównej UG

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu BUG S.A. czyli spotkania autorskie w Bibliotece UG. Jest to próba wykreowania przestrzeni dla autorów, którzy zaczynają swoją przygodę z książką, swoje wiersze chowają w szufladzie i twierdzą, że powinny tam pozostać. My stanowczo mówimy NIE i zapraszamy do Biblioteki Głównej UG, gdzie macie szansę spotkać się w kameralnym gronie i spróbować swoich sił.

23 maja o godzinie 16.00 w sali 1.22 odbędzie się spotkanie ze Sławomirem Płatkiem, autorem tomiku poezji "Po prostu brak".

Sławomir Płatek - doktorant Uniwersytetu Gdańskiego, gdański poeta, animator kultury, publicysta filmowy i literacki. Autor siedmiu książek poetyckich. Nagradzany w licznych konkursach poetyckich, obecnie juror i organizator. Dyrektor festiwalu Fala Poprzeczna w Gdańsku. Prezes Stowarzyszenia Salon Literacki, prowadzi działalność wydawniczą i warsztatową. Odznaczony Medalem Prezydenta Pawła Adamowicza za wieloletni wkład w życie kulturalne Gdańska.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem UG i chcesz się podzielić swoją twórczością, zgłoś się do Sekcji Promocji:

e-mail promocja_bug@ug.edu.pl

plakat reklamujący spotkanie autorskie z poetą Sławomirem Płatkiem