fbpx Dostęp do czystej i zdrowej wody do picia | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Dostęp do czystej i zdrowej wody do picia

Drodzy Studenci,

nasza Uczelnia nawiązała współpracę z firmą Saur Neptun Gdańsk, w ramach której zamontowano na Uniwersytecie Gdańskim 3 dystrybutory wody. Dzięki temu dostęp do czystej wody prosto z kranu jest teraz dla Was ułatwiony.

Urządzenia znajdują się na parterze w starym Rektoracie (przy sali nr 50) oraz w nowym Rektoracie (na wprost wejścia, przy automacie z kawą). Ich obsługa jest niezwykle prosta – wystarczy postawić bidon lub kubek, a świeża i czysta woda wypełni go po brzegi.

Ci, którzy spróbowali już wody z kranu wiedzą, że można ją bezpiecznie i bez obaw pić. Zachęcamy zatem wszystkich do korzystania z dystrybutorów, bo z pewnością warto, a przy tym jesteśmy jeszcze bardziej Eko.

Dystrybutor wody