fbpx Konkurs Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konkurs Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

Szanowni Państwo,

Edukacyjna Fundacja im. Romana Czerneckiego (Fundacja EFC) zaprasza do czwartej edycji konkursu Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. To konkurs dla naukowców, dziennikarzy i praktyków na publikacje o edukacji. Jego celem jest docenienie i upowszechnienie wartościowych prac, które odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system edukacji. Nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych przyznawana jest w trzech kategoriach: naukowej, publicystycznej, specjalistycznej. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2021 r.

W załączeniu znajduje się informacja o konkursie, jak również grafiki — do przekazania zainteresowanym osobom oraz umieszczenia na stronie internetowej lub w social mediach. Wierzymy, że wspólnie możemy dotrzeć do autorów publikacji, którzy z zaangażowaniem podchodzą do tematyki polskiego szkolnictwa.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie www.efc.edu.pl/o-konkursie.

W trzech dotychczasowych edycjach Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego doceniono 16 laureatów, wyróżniono 36 autorów. Ich prace można poznać tutaj: Laureaci poprzednich edycji.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Fundacji EFC