Zakwaterowanie w akademikach w roku akademickim 2021/2022

Dział Domów Studenckich Uniwersytetu Gdańskiego informuje, że w roku akademickim 2021/2022 o miejsce w Domach Studenckich UG mogą się ubiegać wszyscy studenci, niezależnie od tego, czy są zaszczepieni, czy nie, o ile obowiązujące zasady sanitarne nie ulegną zmianie.

Jednakże w trosce o zdrowie studentów mieszkających w Domach Studenckich UG proponujemy, aby student/ka, który się zaszczepił/a i wyraża życzenie zakwaterowania z osobą zaszczepioną zgłosił/a to najpóźniej do 27.09.2021 r. administratorowi. Prosimy o okazanie paszportu COVID lub zaświadczenie o szczepieniu. W sytuacjach szczególnych zaproponujemy zmianę miejsca.

Równocześnie przypominamy, że na terenie akademików obecnie obowiązują następujące regulacje sanitarne: 

1.     Dezynfekcja rąk po wejściu do akademika - dozowniki z płynem dezynfekcyjnym przy drzwiach wejściowych.

2.     Bezwzględny obowiązek noszenia na terenie akademika w częściach wspólnych maseczek zakrywających usta i nos (korytarze, klatki schodowe, kuchnie, pralnia, windy).

3.     W pomieszczeniu pralni może przebywać tylko jedna osoba – wykonująca pranie.

4.     Windą może poruszać się tylko jedna osoba (w akademikach, w których są windy).

O wszystkich zmianach dotyczących bezpieczeństwa, sposobu kwaterowania w domach studenckich oraz modyfikacjach obowiązujących zasad sanitarnych będziemy informować na bieżąco.

Data publikacji
2021-08-05
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, Sierpień 5, 2021 - 13:17; osoba wprowadzająca: Weronika Wolska Ostatnia zmiana: piątek, Wrzesień 3, 2021 - 15:05; osoba wprowadzająca: Weronika Wolska