Nowe projekty rozwojowe w UG

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

W ostatnim czasie Uniwersytet Gdański uzyskał środki na realizację następujących projektów rozwojowych:

• ‘AquaLoop - Aquaculture expert floor for circular economy practice’ w ramach Programu Interreg - Program Południowy Bałtyk 2014-2020 (Seed Money). Kierownikiem projektu ze strony UG jest mgr Hanna Łądkowska z Wydziału Oceanografii i Geografii.
  • ‘Climate resilient and environmentally sustainable transport infrastructure, with a focus on inland waterways’ (CRISTAL) w ramach Programu Horyzont Europa. Kierownikiem projektu ze strony UG jest dr hab. Ernest Czermański, prof. UG z Wydziału Ekonomicznego.
  • ‘MotivAction’ w ramach Programu Erasmus+. Kierownikiem po stronie UG jest dr hab. Jacek Potulski, prof. UG z Wydziału Prawa i Administracji.

2022-03-09
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 9 Marzec, 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: środa, 9 Marzec, 2022 - 12:10; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska