Spotkanie dotyczące składania wniosków grantowych

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Rada Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektów badawczych oraz składania wniosków grantowych. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2014 roku w Auli Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego o godzinie 9:30. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Harmonogram spotkania:

• program ramowy UE HORYZONT 2020 – oferta dla młodych naukowców,
  • Narodowe Centrum Nauki okiem teoretyka,
  • Narodowe Centrum Nauki okiem praktyka.

Spotkanie poprowadzą eksperci Narodowego Centrum Nauki z dyscypliny Nauk o Zdrowiu, Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce oraz Renata Downar – Zapolska z Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu Ramowego Horyzont 2020.

Szczegółowe informacje odnośnie spotkania znajdują się na stronie Rady Doktorantów UG:  http://www.radadoktorantow.ug.edu.pl/?p=251

Serdecznie zapraszamy!

2014-04-08
Pokaż rejestr zmian