Rozstrzygnięcie I etapu konkursu Iuventus Plus

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Dnia 27 kwietnia 2016 r. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnięto I etap V edycji konkursu wniosków w ramach programu ministra pn. „Iuventus Plus”. Do II etapu konkursu zostało zakwalifikowanych 431 wniosków co stanowi około 50% wszystkich złożonych.

Wnioskodawcy mogą sprawdzić status swojego wniosku w systemie teleinformatycznym OSF.

Jednocześnie informujemy o przesunięciu terminu rozstrzygnięcia II etapu konkursu na czerwiec 2016 r., które zostało spowodowane bardzo dużą liczbą (ponad 900) złożonych na konkurs wniosków.

Źródło: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
2016-05-05
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 5 Maj, 2016 - 06:52; osoba wprowadzająca: Karolina Kalksztejn-Wenta Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 14:20; osoba wprowadzająca: Karolina Kalksztejn-Wenta