Dwa Projekty dr Danuty Katarzyny Gutowskiej-Owsiak

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Podwójny sukces osiągnęła dr Danuta Katarzyna Gutowska-Owsiak, która otrzymała dofinansowanie Projektów w ramach Programu POLONEZ „Egzosomy jako nośniki informacji pomiędzy komórkami epitelialnymi oraz prezentującymi antygen w celu zapewnienia miejscowej, efektywnej bariery immunologicznej” oraz w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój First Team „Egzosomy wydzielane przez keratynocyty w indukcji alergii i tolerancji na alergeny środowiskowe”. Łączna kwota obu Projektów realizowanych na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii to blisko 2,7 mln PLN. Program First Team wspiera młodych badaczy na kluczowym etapie kariery, kiedy rozpoczynają oni budowanie swojej samodzielności naukowej i pomaga im w podejmowaniu najciekawszych wyzwań naukowych.

2017-08-31
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 31 Sierpień, 2017 - 12:50; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:16; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska