Projekt „Nowe związki o działaniu przeciwnowotworowym zaburzające funkcje telomerów” (TARGETTELO) otrzymał dofinansowanie z Programu STRATEGMED

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

W ramach Programu STRATEGMED Uniwersytet Gdański otrzymał dofinansowanie w wysokości ponad 5,5 mln PLN dla Projektu „Nowe związki o działaniu przeciwnowotworowym zaburzające funkcje telomerów” (TARGETTELO), którego koordynatorem z ramienia Uczelni  jest Dziekan Wydziału Chemii dr hab. Mariusz Makowski, prof. nadzw. Oczekuje się, że produktem końcowym Projektu może być związek, będący kandydatem na lek, który będzie miał potencjał komercjalizacyjny.

2017-08-31
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 31 Sierpień, 2017 - 12:51; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:16; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska