Dr Michał Roman Szymański otrzymał grant przyznany w ramach programu FIRST TEAM

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Dr Michał Roman Szymański otrzymał grant w wysokości 2 000 000 zł przyznany w ramach programu FIRST TEAM. Projekt "Targeting mitochondrial DNA repair for novel anti-cancer therapies"  będzie realizowany na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMed.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej rozstrzygnęła trzeci konkurs w programie FIRST TEAM, którego celem jest wspieranie młodych doktorów w tworzeniu pierwszych zespołów badawczych. Granty w łącznej wysokości 25,6 mln zł zdobyło trzynaścioro młodych naukowców.

Program FIRST TEAM wspiera młodych badaczy na kluczowym etapie kariery, kiedy rozpoczynają oni budowanie swojej samodzielności naukowej i pomaga im w podejmowaniu najciekawszych wyzwań naukowych. Granty są finansowane ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

2017-08-31
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 31 Sierpień, 2017 - 12:52; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:16; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska