Projekt prof. dr hab. Jarosława Marszałka z Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii otrzymał dofinansowanie w ramach programu TEAM

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej rozstrzygnęła konkursy w programach TEAM, TEAM-TECH oraz „core facility”. Do czwartego konkursu w programie TEAM złożono 47 wniosków. Finansowanie, w łącznej wysokości prawie 37 mln zł otrzymało jedenaście projektów. Nagrodzeni badacze będą prowadzić swoje projekty we współpracy z łącznie 23 naukowymi partnerami zagranicznymi, 6 polskimi partnerami naukowymi oraz 3 partnerami gospodarczymi z Polski. Środki pozyskane od FNP pozwolą na sfinansowanie 50 miejsc pracy dla naukowców zatrudnionych w projektach oraz ponad 50 stypendiów dla młodych naukowców (studentów i doktorantów) zaangażowanych w realizację prac badawczych.

Wśród dofinansowanych projektów jest Projekt prof. dr hab. Jarosława Marszałka pt. „Cykl wiązania substratu przez białka opiekuńcze Hsp70/J: molekularne mechanizmy i funkcjonalne konsekwencje”, którego budżet to  3 456 130 PLN

Więcej informacji:

2018-01-12
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 12 Styczeń, 2018 - 10:07; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:13; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska