Szkolenie pn. „Internacjonalizacja badań naukowych, czyli jak przygotować konkurencyjny wniosek projektowy na wymianę kadry naukowej (RISE) w programie UE Horyzont 2020” – Gdańsk, 06.02.2018 r.

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Celem szkolenia organizowanego przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej jest zapoznanie uczestników z zasadami udziału w programie Horyzont 2020 oraz ze sposobem przygotowania konkurencyjnego wniosku projektowego na wymianę pracowników zajmujących się badaniami i innowacjami pomiędzy krajami członkowskimi UE a krajami trzecimi (projekty typu RISE w Akcjach Marii Skłodowskiej-Curie).

Spotkanie poprowadzi Kierownik Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE Pani Renata Downar-Zapolska.

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy, trwa do dnia 04 marca 2018 r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji:

2018-02-27
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 27 luty, 2018 - 11:32; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:12; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska