Stulecie polskiej administracji. Doświadczenia i perspektywy

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Włączając się w Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego podejmuje realizację projektu pod nazwą: Stulecie polskiej administracji. Doświadczenia i perspektywy.

W ramach ww. projektu przewidywana jest organizacja w październiku br. konferencji w siedzibie Krajowej Szkoły oraz wydanie interdyscyplinarnej monografii naukowej (recenzowanej) poświęconej czterem poniższym obszarom:

●            aktualne wyzwania dla polskiej administracji;

●            adekwatność struktur administracji publicznej;

●            procedury działania i sposoby realizacji zadań publicznych;

●            status prawny i etos pracowników administracji publicznej.

Każde z zagadnień może być prezentowane w odniesieniu historycznym i współczesnym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie i przesłanie do 10 maja 2018 r. abstraktu artykułu do monografii.

Więcej informacji przesyłamy w załączonym pliku.

Agnieszka Dragan-Pawlusiak

Biuro Dyrektora

| K | S | A | P |

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej