Dwa nowe projekty Uniwersytetu Gdańskiego z Narodowym Bankiem Polskim

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Uniwersytet Gdański otrzymał pozytywne decyzje o dofinansowaniu dwóch projektów „Uczelnie szkołom - o finansach z NBP”. Oba projekty zostały przygotowane w odpowiedzi na konkurs NBP adresowany do uczelni w Polsce. Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu i realizacji innowacyjnego projektu edukacyjnego popularyzującego wiedzę na temat zarządzania finansami osobistymi wśród uczniów klas 7. i 8. szkół podstawowych i młodzieży szkół ponadpodstawowych. Kierownikami dofinansowanych projektów są: dr Aleksandra Borowicz z Wydziału Ekonomicznego oraz dr hab. Paweł Antonowicz, prof.UG z Wydziału Zarządzania. Budżet projektów to w sumie ponad 200 tys. PLN.

2020-01-29
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 29 Styczeń, 2020 - 09:46; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: środa, 29 Styczeń, 2020 - 09:46; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska