Zwiększone finansowanie projektu dr Alicji Chmielewskiej na badania nad COVID-19 (POIR POWROTY)

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłosiła wyniki oceny wniosków składanych przez beneficjentów aktualnych projektów finansowanych w ramach działania 4.4. Programu Operacyjnego inteligentny Rozwój, dotyczących zwalczania pandemii COVID-19. Nowe zadania badawcze musiały dotyczyć tematyki związanej z pandemią COVID-19, np. zagadnień biologicznych koronawirusa SARS-CoV-2, medycznych, epidemicznych, diagnostycznych, związanych z zarządzaniem kryzysowym itp.

Dr Alicja Chmielewska z Zakładu Biologii Molekularnej Wirusów na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG i GUMedu otrzymała dodatkowe finansowanie dla swojego projektu „Przeciwwirusowa aktywność błonowych białek indukowanych przez interferon (IFITM) jako nowa strategia terapeutyczna w kontroli infekcji wirusowych – badania in vitro i in vivo” w kwocie 199 750 zł w ramach programu POWROTY.

2020-07-02
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 2 Lipiec, 2020 - 09:34; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: czwartek, 2 Lipiec, 2020 - 09:34; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska