Wyniki Biego o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego - klasyfikacja kobiet | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Wyniki Biego o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego - klasyfikacja kobiet

Wyniki Biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego - klasyfikacja kobiet

 

Lp. Numer startowy Imię i nazwisko Rok studiów Kierunek studiów Czas
1 406 Aleksandra Pochranowicz I F - Wiedza o teatrze 00:05:55.72
2 301 Alicja Misiek I E - Ekonomia 00:06:18.86
3 700 Klaudia Słowikowska II NS - Pedagogika 00:06:24.01
4 411 Katarzyna Godzwon IV F - Filologia Germańska 00:06:30.79
5 200 Agnieszka Pierzchanowska III CH - Chemia Kosmetyczna 00:06:33.10
6 701 Dominika Wesołowska I NS - Bezpieczeństwo narodowe 00:06:50.33
7 410 Małgorzata Ilkiewicz V F - Filologia angielska 00:07:00.95
8 1008 Klaudia Robak II Z - Informatyka i Ekonometria 00:07:09.58
9 805 Kalina Greszta I OiG - Geologia 00:07:15.16
10 304 Katarzyna Kopka V E - Ekonomia 00:07:24.30
11 202 Beata Czubak I Ch - Chemia Medyczna 00:07:25.12
12 203 Anna Mierzejewska  Ch - Chemia Medyczna 00:07:27.86
13 302 Kamila Kostrzewska I E - MSG 00:07:43.52
14 710 Dorota Machlik II NS - Pedagogika Specjalna 00:07:44.01
15 908 Agnieszka Prochownik I PiA Administracja 00:07:44.97
16 100 Monika Umińska I B - Biologia 00:07:47.62
17 706 Jagoda Żołędzka I NS - Filozofia 00:07:49.69
18 1101 Agnieszka Ziemak   Pracownik 00:07:54.67
19 1105 Aleksandra Janta   V LO 00:08:06.73
20 1004 Kinga Toruńczak I Z - Zarządzanie 00:08:09.32
21 1108 Mariola Grabowska   Pracownik 00:08:10.32
22 1103 Justyna Hrycz   V LO 00:08:40.75
23 407 Justyna Labuda I F - Logopedia 00:08:41.06
24 201 Iwona Cieachnowska I CH - Chemia Kosmetyczna 00:08:42.20
25 405 Angelika Śledziewska I F - Logopedia 00:08:58.13
26 806 Karolina Ignatowicz I OiG - Geologia 00:08:59.22
27 1015 Dominika Bienias I PiA Administracja 00:09:08.55
28 404 Dominika Rostkowska I F - Wiedza o teatrze 00:09:15.83
29 804 Róża Żydzik I OiG - Oceanografia 00:09:20.09
30 904 Karolina Wysocka I PiA Administracja 00:09:26.65
31 1020 Sandra Wronka II PiA Administracja  
32 1002 ????      
33 1102 Kamila Krupa   V LO  
34 803 Wiktoria Dołynny I OiG - Oceanografia  
35 802 Kasia Walkowiak I OiG - Oceanografia  
36 801 Irmina Wawer I OiG - Oceanografia  
37 800 Kasia Kajdana I OiG - Oceanografia  
38 307 Paulina Pionk I E - MSG  
39 709 Marta Klonowska II NS - Pedagogika specjalna  
40 504 Aneta Toruńska II H - Niemcoznawstwo  
41 503 Amanda Dworzyńska II H - Niemcoznawstwo  
42 409 Monika Mariuszko II F - Filogia Rosyjska  
43 906 Emilia Sulińska I PiA Administracja  
44 303 Magda Kobierowska I E - MSG  
45 1106 Angelik Hinca   V LO  
46 1104 Magda Kywan   V LO  
47 408 Paola Raszuta II F - Kulturoznawstwo  
48 1014 Natalia Dzianowska I PiA - Administracja  
49 1003 Magdalena Labuda I Z - Finanse i Rachunkowość  
50 508 Paulina Kierznikiewicz II H - Archeologia  
51 900 Paulina Janewska ? PiA - Administracja  
52 505 Barbara Kosk II PiA - Administracja  
53 902 Marlena Moknanowska I PiA Administracja  
54 413 Joanna Klonowska I F - Planistyka  
55 412 Julia Bienias I F - Planistyka  
56 300 Katarzyna Strótowska I E - MSG  
57 1001 Elżbieta Bixu Nguyen Chi I Z - Informatyka i Ekonometria  
58 905 Amelia Ciunajtis I PiA - Administracja  
59 506 Martyna Laskowska II H - Archeologia  
60 703 Luiza Pianka I NS - Psychologia  
61 702 Aleksandra Raczyńska I NS - Psychologia  
62 507 Marta Jasińska II H - Archeologia  
63 403 Agata Minowska I F - Wiedza o teatrze  
64 909 Magdalena Gondarz I PiA - Administracja  
65 1010 Agata Kujawa I Z -Informatyka i Ekonometria  
66 1018 Natalia Młyńska I PiA - Administracja  
67 500 Eliza Włodarczyk II H - Archeologia  
68 704 Kaja Wojtulewicz I NS - Psychologia  
69 501 Emilia Sulecka II H - Archeologia  
70 401 Agata Gnypelz I F- Wiedza o teatrze  
71 1013 Joanna Niewińska I PiA - Administracja  
72 1009 Justyna Jasińska I Z - Zarządzanie  
73 1005 Aleksandra Janta I Z - Informatyka i Ekonometria  
74 1010 Agata Kujawa I Z - Informatyka i Ekonometria  
75 1021 Magdalena Gejowczyk I PiA - Administracja  
76 400 Agnieszka Manicka I F - Wiedza o teatrze   
77 308 Alicja Szyntar I E - Ekonomia  
78 402 Aleksandra Kowalczyk I F - Wiedza o teatrze  
79 306 Joanna Czajkowska I E - Ekonomia  
80 305 Alicja Bączkowska I E - Ekonomia  
81 502 Katarzyna Tracz II H - Niemcoznawstwo  
82 1011 Daria Bryska I PiA - Administracja  
83 1012 Karolina Czapiewska I PiA - Administracja  
84 1007 Dominika Hanowicz I Z - Zarządzanie  
85 708 Natalia Laskiewicz I NS - Politologia  
86 707 Anna Soduła I NS - Politologia  
87 1017 Natalia Jaworska I PiA - Administracja  
88 1016 Martyna Kączkowska I PiA - Administracja  
89 901 Klaudia Jasina I PiA - Administracja  
90 903 Karolina Regulska I PiA - Administracja  
91 1006 Agnieszka Czaja I Z - Zarządzanie  
92 1019 Alicja Rebizant I PiA - Administracja  

 

Klasyfikacja wydziałowa i klasyfikacja indywidualna na poszczególnych wydziałach, miejsca 1-3:

 

I miejsce Wydział Filologiczny 270 pkt

1. Aleksandra Pochranowicz 93 pkt

2. Katarzyna Godzwon 90 pkt

3. Małgorzata Ilkiewicz 87 pkt

 

II miejsce Wydział Nauk Społecznych 259 pkt

1. Klaudia Słowikowska 91 pkt

2. Dominika Wesołowska 88 pkt

3. Dorota Machlik 80 pkt

 

III miejsce Wydział Ekonomiczny 257 pkt

1. Alicja Misiek 92 pkt

2. Katarzyna Kopka 84 pkt

3. Kamila Kostrzewska 81 pkt

 

IV miejsce  Wydział Chemii 256 pkt

1. Agnieszka Pierzchanowska 89 pkt

2. Beata Czubak 83 pkt

3. Anna Mierzejewska 84 pkt

 

V miejsce Wydział Oceanografii i Geografii 224 pkt

1. Kalina Greszta 85 pkt

2. Kinga Toruńczak 74 pkt

3. Róża Żydzik 65 pkt

 

VI miejsce Wydział Prawa i Administracji 210 pkt

1. Agnieszka Prochownik 79 pkt

2. Dominika Bienias 67 pkt

3. Karolina Wysocka 64 pkt

 

VII miejsce Wydział Zarządzania 205 pkt

1. Klaudia Robak 86 pkt

2. Amanda Dworzyńska 55 pkt

3. Paulina Kierznikiewicz 44 pkt

 

IX miejsce Wydział Biologii 78 pkt

1. Monika Umińska 78 pkt

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Julita Dunder
Treść wprowadzona przez: Julita Dunder
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 22 maja 2014 roku, 7:47