Wyniki Międzywydziałowych Mistrzostw UG w pływaniu - klasyfikacja kobiet
50 m stylem dowolnym kobiet
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Wydział |
czas |
1. |
Joanna Świecińska |
Filologiczny |
0:30,70 |
2. |
Agata Słaba |
Nauk Społecznych |
0:30,96 |
3. |
Katarzyna Buczyńska |
Filologiczny |
0:31,18 |
4. |
Aleksandra Kozłowska |
Zarządzania |
0:34,43 |
5. |
Aleksandra Kruszczyńska |
Chemii |
0:36,10 |
6. |
Alicja Ryżewska |
Ekonomiczny |
0:41,81 |
7. |
Justyna Witczak |
Ekonomiczny |
0:43,12 |
8. |
Katarzyna Wałuto |
Filologiczny |
0:45,82 |
9. |
Martyna Długi |
Ekonomiczny |
0:48,26 |
10. |
Katarzyna Szczygieł |
Nauk Społecznych |
0:49,81 |
11. |
Juliya Dzmitruk |
Chemii |
0:55,28 |
12. |
Maria Chmielan |
Biologii |
1:04,83 |
50 m stylem klasycznym kobiet
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Wydział |
czas |
1. |
Roża Wilmont |
Ekonomiczny |
0:39,41 |
2. |
Joanna Świecińska |
Filologiczny |
0:41,31 |
3. |
Aleksandra Kozłowska |
Zarządzania |
0:41,64 |
4. |
Wiktoria Lewandowska |
Chemii |
0:42,35 |
5. |
Monika Moniuszko |
Filologiczny |
0:50,18 |
6. |
Aleksandra Kruszyńska |
Chemii |
0:50,73 |
7. |
Hanna Tejs |
Zarządzania |
0:56,67 |
8. |
Maria Chmielan |
Biologii |
1:11,23 |
9. |
Anna Mieczkowska |
Matematyki, Fizyki i Informatyki |
1:13,10 |
10. |
Anna Młynarczyk |
Biologii |
1:47,58 |
50 m stylem grzbietowym kobiet
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Wydział |
czas |
1. |
Justyna Urbanowska |
Prawa i Administracji |
0:35,74 |
2. |
Emilia Sączyńska |
Biologii |
0:36,52 |
3. |
Katarzyna Buczyńska |
Filologiczny |
0:37,21 |
4. |
Wiktoria Lewandowska |
Chemii |
0:38,13 |
5. |
Veronika Banitsevich |
Ekonomiczny |
0:54,39 |
6. |
Kamila Dobbek |
Zarządzania |
1:02,56 |
7. |
Agnieszka Wenta |
Zarządzania |
1:04,27 |
8. |
Justyna Suchocka |
Ekonomiczny |
1:04,69 |
9. |
Julija Dzmitruk |
Chemii |
1:06,29 |
10. |
Inka Niewęgłowska |
Nauk Społecznych |
1:07,29 |
11. |
Kamila Makurat |
Chemii |
1:20,46 |
12. |
Anna Młynarczyk |
Biologii |
1:21,26 |
13. |
Wiktoria Gajos |
Nauk Społecznych |
1:25,55 |
50 m stylem motylkowym kobiet
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Wydział |
czas |
1. |
Róża Wilmont |
Ekonomiczny |
0:33,90 |
2. |
Agata Słaba |
Nauk Społecznych |
0:35,05 |
3. |
Emilia Sączyńska |
Biologii |
0:35,69 |
4. |
Justyna Urbanowska |
Prawa i Administracji |
0:37,64 |