KONKURS NA WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI UG przy ul. Polanki 62 w Gdańsku

UNIWERSYTET GDAŃSKI OGŁASZA KONKURS

i zaprasza do składania ofert na najem części nieruchomości gruntowej o powierzchni 879 m²
zabudowanej wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym budynkiem o powierzchni użytkowej 270,9 m².

Nieruchomość położona jest w obrębie zabudowy osiedla akademickiego w Gdańsku - Oliwie przy ul. Polanki 62.

Działka ewidencyjna gruntu nr 358 o obszarze 0,1043 ha zapisana jest w KW GD1G/00053985/7 prowadzonej przez III Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku.

Regulamin konkursu, w szczególności określający warunki konkursu, znajduje się na stronie: https://nieruchomosci.ug.edu.pl

Pisemne oferty oraz wszystkie wymagane oświadczenia i dokumenty, w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem „Konkurs ofert na wynajem nieruchomości zabudowanej w Gdańsku Oliwie, ul. Polanki 62” należy złożyć osobiście do Uniwersytetu Gdańskiego, 80-309 Gdańsk, ul. Bażyńskiego 1a (pokój numer 303, III piętro) lub przesłać listem poleconym na powyższy adres w terminie do 31 stycznia 2024 r. do godz. 12:00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 31 stycznia 2024 r. o godz. 13:00 w siedzibie Rektoracie Uniwersytetu Gdańskiego.

Uniwersytet Gdański zastrzega sobie prawo w każdym czasie do:

1. odwołania/unieważnienia/zamknięcia bez wybrania oferenta konkursu/warunków konkursu i/lub ogłoszenia, w całości lub w części, bez podania przyczyny, na każdym etapie postępowania,
  2. zmiany warunków konkursu i/lub ogłoszenia.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 24. Sierpień 2023 - 09:14; osoba wprowadzająca: Patryk Gawor Ostatnia zmiana: wtorek, 28. Listopad 2023 - 13:03; osoba wprowadzająca: Patryk Gawor