Zachęcamy do dojeżdżania rowerem na uczelnię

Czy do tej pory dojeżdżaliście z domu na uczelnię samochodem? Czas to zmienić i przesiąść się na dwa kółka! Dołączcie do naszej akcji „Rowerem na uczelnię”, którą już po raz trzeci organizujemy wspólnie z Politechniką Gdańską w ramach Uczelni Fahrenheita.
Zadbajmy o środowisko i poprawmy swoją kondycję! Dla najwytrwalszych przygotowaliśmy specjalne upominki!

 

Pierwszych 250 studentów/doktorantów UG, którzy w okresie do 30 września przejadą z domu na uczelnię lub z powrotem do domu 70 razy – otrzyma czapkę z daszkiem lub inny gadżet UG. Przy 100 podróżach uczestnicy otrzymają praktyczną butelkę rowerową lub inną zbliżoną nagrodę (organizator przewidział 150 nagród tego typu w kategorii studenci.

Dodatkowo na trzech najwytrwalszych uczestników naszej akcji z największą liczbą wykonanych przejazdów w kategorii studenci/doktoranci –  czekać będą nagrody w postaci kart podarunkowych, a dla uczestnika, który /a przejedzie w czasie trwania kursu najwięcej kilometrów – zestaw upominkowy o wartości co najmniej 250 zł brutto.

 

Rejestracja i regulamin na stronie: https://rowery.ug.edu.pl/

Logujemy się za pomocą maila i hasła z portalu studenta.

W formularzu rejestracyjnym należy podać:

  • miejsce zamieszkania
  • szacowaną odległość dom-uczelnia
  • środek transportu (do wyboru: rower, hulajnoga, rower elektryczny, hulajnoga elektryczna)
  • czy realizowany jest przejazd łączony z innym środkiem transportu (pociąg, autobus, tramwaj)
  • odległość dom-uczelnia (w km).

Uczestnicy mają za zadanie rejestrowanie swoich podróży rowerem lub hulajnogą na stronie internetowej kampanii w ciągu dwóch dni od dnia dojazdu z miejsca zamieszkania na uczelnię i z powrotem. Jeśli ktoś nie jest w stanie przejechać całego dystansu dom-uczelnia, nie ma problemu: może część podróży odbyć przy pomocy transportu publicznego lub wybrać rower/hulajnogę elektryczną. Takie podróże także się w tej kampanii liczą.

Kampania trwać będzie od 2 kwietnia do 30 września 2024 r.

Więcej informacji o akcji:
https://ug.edu.pl/news/pl/6807/rowerem-na-uczelnie-po-raz-trzeci

 

 

 

 

 

Data publikacji
2024-04-05
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 5 Kwiecień, 2024 - 11:07; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska Ostatnia zmiana: piątek, 5 Kwiecień, 2024 - 11:07; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska