PROGRAM STYPENDIALNY IM. STANISŁAWA GRABSKIEGO

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

PROGRAM STYPENDIALNY  IM. STANISŁAWA GRABSKIEGO

Chcesz zdobyć pieniądze, które pomogą Ci skończyć studia? A może chciałbyś skorzystać z konferencji, szkoleń, kursów i praktyk z zakresu ekonomii, które w przyszłości ułatwią Ci znalezienie pracy? Nasz program Ci w tym pomoże! Fundacja Wileńszczyzna z Partnerami Programu od lat pomagają studentom polskiego pochodzenia, którzy przyjechali na studia z państw byłego Związku Radzieckiego.

ZOSTAŃ NASZYM STYPENDYSTĄ.

W sierpniu 2016 roku zakończymy VII edycję Programu Stypendialnego im. Stanisława Grabskiego, od września 2016 roku planujemy rozpocząć nabór o stypendium na rok akademicki 2016/2017, czyli rozpoczniemy VIII edycję Programu.

Jeżeli w roku akademickim 2016/2017 planujesz ubiegać się o nasze stypendium, to już dzisiaj poinformuj nas o tym za pomocą poniższego linku: STYPENDIUM R.AK. 2016/2017

Możesz liczyć na stypendium, które wynosi nawet 1650 zł miesięcznie!

Dzięki tym pieniądzom ukończenie studiów będzie na pewno łatwiejsze! Pieniądze można przeznaczyć wyłącznie na akademik, jedzenie, pomoce naukowe, kursy, szkolenia, warsztaty i konferencje. Już teraz zainwestuj w siebie i zdobądź kwalifikacje przydatne w życiu zawodowym lub naukowym.

Wystarczy, że:

• masz polskie korzenie, ale pochodzisz z krajów byłego ZSRR,
  • jesteś studentem studiów stacjonarnych na polskiej uczelni,
  • są to studia ekonomiczne,
  • chcesz studiować i rozwijać się, ale nie możesz ze względów materialnych.

WNIOSEK KROK PO KROKU

Jeśli chcesz starać się o stypendium im. Stanisława Grabskiego, powinieneś zapoznać się z regulaminem i jego załącznikami (Regulamin, Wzór umowy, Wzór wniosku) i wypełnić formularz, który znajdziesz poniżej, jeżeli klikniesz:

FORMULARZ

Pamiętaj, że wnioski stypendialne mogą być składane jedynie on-line, a do Fundacji należy przesłać skany:

• dokumentu tożsamości,
  • dokumentu poświadczającego polskie pochodzenie,
  • potwierdzenia z uczelni (m.in. uczelnia, kierunek i specjalizacja, rok i stopień, średnia lub ocena/punktacja rektutacyjna ze skalą ocen/punktacji, karta przebiegu studiów, tryb studiów i zasady studiowania),
  • potwierdzenia o Twojej sytuacji materialnej i Twojej aktywności w kole naukowym, wolontariacie itp.

PROSIMY SKONTAKTOWAĆ  SIĘ BEZPOŚREDNIO NA ADRES  :

ul. Kanonia 20/22 lok.16, 00-278 Warszawa
e-mail: stypendium2015@gmail.com

2016-07-21
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 21 Lipiec, 2016 - 14:19; osoba wprowadzająca: Agnieszka Licznerska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 14:19; osoba wprowadzająca: Agnieszka Licznerska