Akademicki Klub Sportowy PG Smoki Północy szuka nowych zawodników

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Zaproszenie do dołączenia do Akademickiego Klubu Sportowego PG Smoki Północy. Klub ten, jako międzyuczelniany reprezentowany był na arenie międzynarodowej również przez przedstawicieli UG i zdobył brązowy medal podczas międzyuczelnianych, międzynarodowych zawodów smoczych łodzi w Dali, w których reprezentantką była doktorantka z UG.

Klub PG Smoki Północy zaprasza na treningi!
Zastanawiasz się, czy dołączyć do naszej smoczej ekipy? Mamy dla Ciebie parę informacji:

• NIE - nie musisz być profesjonalnym sportowcem, kajakarzem, wioślarzem, ani zawodnikiem smoczych łodzi. To MY z Ciebie takiego zrobimy :) Po prostu przyjdź i resztę zostaw nam!
  • TAK - dołączając do nas masz szansę wyjechać w przyszłym roku na uczelniane zawody do Chin, a także wziąć udział w innych ogólnopolskich i zagranicznych zawodach
  • TAK - w naszej drużynie jest to czego szukasz - świetni ludzie, rewelacyjna atmosfera, doświadczony trener i jego opieka, a także wsparcie od "starych" zawodników, regularne treningi, plany treningowe... ale również zabawa, wspólne wyjścia, śmiechy w szatni po treningu, a czasem bardzo poważne rozmowy. Dołącz do naszej smoczej rodziny :) Stań się częścią niezwykłej społeczności Smoczych Łodzi.

TRENINGI W SEZONIE ZIMOWYM zaczynamy 16 października 2017 r.!

• PON: 20:00
  • ŚR: 19:00
  • PT: 19:00

Miejsce: Wioślarnia Centrum Sportu Akademickiego PG, Gdańsk, Aleja Zwycięstwa 12

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej http://smokipolnocy.wixsite.com/smoki. Kontaktować się proszę poprzez maila smokipolnocy@gmail.com bądź przez Facebooka Smocze Łodzie PG Smoki Północy - zarząd klubu udzieli pełnej informacji.

2017-10-11
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 11 Październik, 2017 - 14:53; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:15; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski