INFORMACJA DOTYCZĄCA NABORU NA KIERUNEK Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi, specjalność sceniczno-menedżerska

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów na kierunku Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi, specjalność artystyczno-menedżerska informujemy, że nabór na kierunek odbywa się dwutorowo – jednocześnie w Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej oraz na Uniwersytecie Gdańskim.

Oznacza to konieczność złożenia dokumentów w dwóch miejscach:

1. Do dnia 27 czerwca 2018 roku w sekretariacie Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej należy złożyć osobiście lub wysłać pocztą na adres: Plac Grunwaldzki 1, 81-372 Gdynia z dopiskiem "Rekrutacja" (w białej nie opisanej teczce):
  • podanie do Studium Wokalno-Aktorskiego,
  • życiorys,
  • poświadczoną kopię świadectwa dojrzałości/dyplomu ukończenia szkoły średniej/ zaświadczenie o przystąpieniu do egzaminu dojrzałości,
  • 4 zdjęcia,
  • 3 zaświadczenia lekarskie wydane przez: lekarza o ogólnym stanie zdrowia, chirurga lub ortopedę o stanie kręgosłupa i stóp, laryngologa lub foniatrę o prawidłowej budowie gardła i strun głosowych.
  1. Po ogłoszeniu listy kandydatów na kierunek Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi, w ciągu 7 dni kalendarzowych (od 13 do 19 lipca), należy dostarczyć do komisji rekrutacyjnej na Wydziale Filologicznym:

Wydział Filologiczny, Neofilologia

ul. Wita Stwosza 51, pok. 355

09:00-13:00 (pon.-pt.)

komplet dokumentów wymaganych przez Uniwersytet Gdański - dokumenty

Egzaminy odbędą się w dniach 3, 4, 5 lipca 2018 r.

Wszyscy kandydaci proszeni są o przyjście 3 lipca na godz. 8:30 (wejście służbowe do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni).

Egzaminy będą odbywały się indywidualnie oraz w niewielkich grupach, na które podzielą kandydatów organizatorzy.

Egzaminy trwają wiele godzin, dlatego należy zarezerwować sobie na nie cały dzień. Po ich zakończeniu, pod koniec każdego dnia, zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych do kolejnego etapu. Te osoby zostaną zaproszone na kolejny dzień egzaminów. Nie ma możliwości poznania indywidualnych wyników przed przeegzaminowaniem wszystkich kandydatów.

Zależnie od liczby osób, które zakwalifikują się do kolejnego etapu, komisja ustali godzinę rozpoczęcia egzaminów następnego dnia. Informacja zostanie podana przez komisję podczas ogłoszenia wyników.

Sprawdzian przydatności do zawodu składa się z kilku etapów:

- sprawdzian ruchowo-taneczny,

- badanie predyspozycji słuchowych i wokalnych,

- sprawdzian praktyczny ze śpiewu oraz dykcji,

- sprawdzian aktorski.

Poszczególne etapy zostały szerzej omówione na stronie - etapy egzaminu zia

Uwaga!

Na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji na kierunek odpowiada Pani Izabela Żochowska (komisja rekrutacyjna na kierunek ZIA):

email: izabela.zochowska@ug.edu.pl, tel. 58 523 30 12.

Szczegółowe pytania dotyczące egzaminu można kierować do pracowników Studium Wokalno-Aktorskiego:

Pani Zofia Lewkowicz i Pani Beata Myślewska tel. 58 785 58 32, email: swa.sekretariat@swagdynia.pl

2018-05-16
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 16 Maj, 2018 - 08:13; osoba wprowadzająca: Agnieszka Chwazik Ostatnia zmiana: środa, 16 Maj, 2018 - 08:18; osoba wprowadzająca: Agnieszka Chwazik