Dr hab. Michał R. Szymański, prof. UG laureatem grantu sprzętowego FNP

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Finansowanie w kwocie ponad 480 000 złotych zostało przyznane w ramach wewnętrznego konkursu dla zwycięzców realizujących grant FIRST Team. Umożliwi ono zakup specjalistycznego biomolekularnego skanera laserowego (Amersham Typhoon RGB Biomolecular Imager) wyposażonego w tryby detekcji fluorescencji, radioaktywności, densytometrii i chemiluminescencji.

Dr hab. Michał R. Szymański prof. UG, jest Kierownikiem Zakładu Biologii Strukturalnej na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii UG-GUMed. Jego grupa realizuje projekty dotyczące replikacji i naprawy DNA u ludzi, bakterii i wirusów finansowane przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej (FNP), Narodowe Centrum Nauki (NCN), European Molecular BIology Organization (EMBO) i Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC Starting Grant).

2020-01-29
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 29 Styczeń, 2020 - 09:42; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: środa, 29 Styczeń, 2020 - 09:42; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska