Gadżety UG

Gadżety UG

Informujemy, że w sklepiku UG dostępna jest oferta nowych gadżetów uniwersyteckich sygnowanych logiem UG. Artykuły te dostępne są w zakładce ”Materiały reklamowe 2021”.

Ponadto w kategorii ”Materiały reklamowe 2020” do nabycia są również gadżety zakupione w ramach poprzedniej umowy z wykonawcą, są to: słuchawki i powerbanki z logo UG o pojemności 4 000 mAh (w ofercie gadżetów z 2021 roku oferowane są powerbanki o pojemności 8 000 mAh) a także torby papierowe z logo 50-lecia. Artykuły te dostępne będą w sklepiku jedynie do 14 lutego br., po tym terminie zostaną wycofane ze sprzedaży.

W załączeniu przedstawiamy zestawienie dostępnych gadżetów w zakładce ”Materiały reklamowe 2021”.

Zamówienia można składać on-line, bezpośrednio w sklepiku UG.

Dostęp możliwy jest z poziomu portalu pracownika bądź przy użyciu poniższego linka: www.univ.artnet.pl/index_l.php3

Aby zalogować się do sklepiku UG potrzebne są dane dostępowe, które na wniosek kierownika jednostki organizacyjnej nadawane są przez Centrum Polityki Zakupowej.

W tym celu prosimy o zalogowanie się do Portalu Pracownika i wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego pod poniższym linkiem: www.univ.artnet.pl/rejestr.php

Po wypełnieniu formularza należy jego oryginał przekazać do pana Piotra Tałandy p.o. Kierownika Działu Ewidencji i Obsługi Dokumentów Zakupowych.

Załącznik Rozmiar
Gadżety z nowym logo UG 571.72 KB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, Marzec 30, 2021 - 13:43; osoba wprowadzająca: Iwona Kuklińska Ostatnia zmiana: poniedziałek, luty 7, 2022 - 11:27; osoba wprowadzająca: Weronika Wolska