Progi punktowe i liczba kandydatów na miejsce

Uniwersytet Gdański ustala corocznie limity przyjęć (ilość miejsc) na poszczególnych kierunkach studiów. Limity przyjęć na dany rok podajemy na stronach z opisami poszczególnych kierunków. Na studia przyjmowane są osoby z najlepszą punktacją w ramach ustalonego limitu dla kierunku. Uczelnia nie narzuca progów punktowych, od których przyjmuje Kandydatów na kierunki w danym roku akademickim.

Poniżej podajemy dane z lat ubiegłych, mówiące o tym, jaką punktację uzyskały ostatnie osoby na liście, przyjęte na wybrane kierunki studiów. Dzięki temu możecie Państwo zorientować się, jakie było zainteresowanie kierunkami w poprzednich latach. [Dane dotyczą studiów stacjonarnych. Nie opracowujemy statystyk odnośnie niestacjonarnej formy kształcenia].

Pokaż rejestr zmian

Submitted on środa, Grudzień 12, 2018 - 11:04 by Agnieszka Chwazik Changed on poniedziałek, Grudzień 13, 2021 - 11:49 by Anna Ziomkowska