Wejściówki na WaterFolder Day 2023

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

InvestGDA zaprasza na WaterFolder Day 2023, które odbędzie się 28-29 marca 2023 w AmberExpo Gdańsk. Na studentów FarU czeka 100 bezpłatnych wejściówek!

 

WaterFolder Day to ogólnopolskie wydarzenie dla inżynierów zajmujących się wodami opadowymi, zarówno tych zrzeszonych na platformie WaterFolder (www.WaterFolder.com) jak i tych, którzy jeszcze nie korzystają z profesjonalnych narzędzi doboru w projektowaniu i planowaniu systemów odwodnienia i retencji.

- Weź udział w całodziennym intensywnym spotkaniu  ekspertów, projektantów, eksploatatorów i producentów, którzy dzielą się doświadczeniem w projektowaniu i zapoznają z nowinkami technicznymi. Zachłyśnij się możliwościami jakie niesie digitalizacja. Przyjrzyj i podyskutuj na konkretnymi studiami przypadków. Skorzystaj, by bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami światowych firm z branży i ekspertów w dziedzinie pomiarów, modelowania hydrodynamicznego i projektowania. Proponujemy niezwykle bogaty program: wykłady, warsztaty i szkolenia na 5 salach jednocześnie. Do tego wieczorny networking. A w kolejnym dniu – dla tych którzy zostaną dłużej – wizyty studyjne w rejonie Gdańska - zachęcają organizatorzy.

InvestGDA przeznaczył dla FarU 100 bezpłatnych biletów tylko dla studentów naszych uczelni na udział w WaterFolder Day - ogólnopolskim wydarzeniu dotyczącym projektowania infrastruktury deszczowej. Studenci będą mogli m.in. zapoznać się z oprogramowaniami służącymi do modelowania i projektowania. 

Jak uzyskać bilet?

Należy się zarejestrować na stronie https://waterfolderday2023.konfeo.com/pl/groups jako WATER FOLDER DAY 2023 STUDENCI przy użyciu kodu: STUDENTWFD2023, który zeruje opłaty.

Załącznik Rozmiar
oferta dla studentów 2.94 MB
Data publikacji
2023-02-24
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 24 luty, 2023 - 11:43; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska Ostatnia zmiana: piątek, 24 luty, 2023 - 11:44; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska