Zamawianie ksiązek na wydziały - usługa Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Szanowni Państwo,

Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza do korzystania z usługi "Zamawianie książek na wydziały”. Usługa jest  skierowana do pracowników, doktorantów i studentów UG posiadających aktywne konto biblioteczne, nieobciążone zaległościami.

W ramach tej usługi możecie Państwo zamawiać książki z księgozbioru dostępnego do wypożyczania zarówno z Biblioteki Głównej jak i bibliotek specjalistycznych (za wyjątkiem Czytelni Oceanograficznej w Gdyni). Zamówione książki  będzie  można odebrać w wybranej przez siebie bibliotece, jednak nie wcześniej niż następnego dnia po złożeniu zamówienia. Zamówienia na książki znajdujące się w Bibliotece Ekonomicznej w Sopocie i Bibliotece Historii Kultury w Gdańsku będą realizowane dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek.

Szczegółowe informacje:

1 Formularz zamówienia należy wysłać na adres: zamowksiazke@ug.edu.pl

2. Zamawiać można wyłącznie księgozbiór dostępny do wypożyczenia z Biblioteki Głównej i bibliotek specjalistycznych (za wyjątkiem Czytelni Oceanograficznej w Gdyni).

3. Po skompletowaniu zamówienia książki zostaną wypożyczone na konto biblioteczne zamawiającego, a Czytelnik otrzyma informację o możliwości ich odbioru w wybranej przez siebie bibliotece.

4. Książki będą gotowe do odbioru nie wcześniej niż następnego dnia po złożeniu zamówienia.

5. Książki zamówione do i z Bibliotek Ekonomicznej i Biblioteki Historii Kultury będą dostarczane 2 razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek). Ich odbiór będzie możliwy po godzinie 14.00.

6. Zamawiane książki będzie można zwrócić do każdej Biblioteki UG.

7. Wszelkie pytania dotyczące usługi należy kierować na adresy: bug@ug.edu.pl lub zamowksiazke@ug.edu.pl

2023-03-01
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 1 Marzec, 2023 - 08:46; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska Ostatnia zmiana: środa, 1 Marzec, 2023 - 08:47; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska