Education Source Ultimate baza testowa

Education Source Ultimate http://hansolo.bg.ug.edu.pl/han/ebsco--education-source-ultimate/

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bazy Education Source Ultimate (EBSCO), która stanowi obszerne źródło informacji na temat zagadnień związanych z edukacją. Zawiera ona pełne teksty z blisko 2.500 czasopism oraz ponad 500 monografii i książek, a także raporty, roczniki statystyczne, testy edukacyjne i materiały konferencyjne.  Baza ta to kompendium wiedzy o edukacji na każdym szczeblu, od wczesnego dzieciństwa do szkolnictwa wyższego, a także edukacji wielojęzycznej, edukacji zdrowotnej i metod testowania używanych w procesie dydaktycznym.

Dostęp testowy potrwa do 16 grudnia 2023 r.

We encourage you to use the Education Source Ultimate database, a comprehensive information source on education issues. It contains full texts from nearly 2,500 journals, more than 500 monographs and books, reports, statistical yearbooks, educational tests and conference proceedings. The database is a compendium of knowledge about education at every level, from early childhood to higher education, as well as multilingual education, health education and testing methods used in the teaching process.

Test access will last until December 16, 2023.

2023-10-19
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 19 Październik, 2023 - 10:48; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska Ostatnia zmiana: czwartek, 19 Październik, 2023 - 10:48; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska