Szkolenie "Rozwój kariery naukowej i potencjału badawczego zespołu w ramach programu UE HORYZONT 2020" – 05.09.2017 r., Gdańsk

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej serdecznie zapraszają na szkolenie pt.: „Rozwój kariery naukowej i potencjału badawczego zespołu w ramach programu UE HORYZONT 2020”.

Głównym celem szkolenia jest przybliżenie zagadnień związanych z Programem Ramowym Horyzont 2020. W trakcie szkolenia będzie można uzyskać informacje na temat możliwości rozwoju zarówno indywidualnej kariery naukowej, jak i potencjału badawczego zespołu. Ponadto poruszone zostaną kwestie aktualnych konkursów i ubiegania się o bycia ekspertem KE.

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy, trwa do dnia 04 września 2017 r.

Więcej informacji:

2017-08-31
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 31 Sierpień, 2017 - 12:37; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:16; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska