Warsztaty „ABC przygotowania indywidualnego wniosku projektowego w programie ramowym UE HORYZONT 2020 Porady eksperta Komisji Europejskiej” – 04.09.2017 r., Gdańsk

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza na  warsztaty, których celem jest przedstawienie możliwości pozyskiwania grantów badawczych przez indywidualnych naukowców w ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie w programie Horyzont 2020.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną zasady udziału w programie ramowym UE Horyzont 2020 oraz praktyczne aspekty aplikowania o grant „Individual Fellowships” (IF). Podczas spotkania swoimi doświadczeniami z oceny wniosków projektowych podzieli się ekspert Komisji Europejskiej pan profesor Maciej Bagiński z Politechniki Gdańskiej.

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy, trwa do dnia 31 sierpnia 2017 r., do godz. 15.00.

Więcej informacji:

2017-08-31
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 31 Sierpień, 2017 - 12:39; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:16; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska