VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student Wynalazca

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Od 1 listopada 2017 roku trwa nabór zgłoszeń do VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Do konkursu mogą być również zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe, które powstały w ramach współpracy międzynarodowej, których współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w 46. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków
w Genewie w dniach 11 – 15 kwietnia 2018 r. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów  w Genewie. W dotychczasowych sześciu edycjach konkursu, nasi laureaci zdobyli na tej prestiżowej wystawie: 13 złotych, 13 srebrnych i 4 brązowe medale oraz liczne nagrody specjalne. Ponadto laureaci Konkursu zaprezentują swoje rozwiązania podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2018.

Nabór zgłoszeń do Konkursu będzie trwać od 1 listopada 2017 r. do 15 stycznia 2018 r.

Zgłoszenia do VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca można przesyłać na adres mailowy k.kot@tu.kielce.pl lub mchechelska@tu.kielce.pl

Szczegóły oraz dokumenty na stronie WWW Politechniki Świętokrzyskiej

2017-12-04
Pokaż rejestr zmian