Informacja Działu Zamówień Publicznych dotycząca składania wniosków na zakup wirówek oraz wag laboratoryjnych na rzecz JO UG.

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Informacja Działu Zamówień Publicznych dotycząca składania wniosków na zakup wirówkek oraz wag laboratoryjnych na rzecz JO UG - Przedłużenie terminu.

W związku z koniecznością wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zakup wirówek oraz wag laboratoryjnych na potrzeby Uniwersytetu Gdańskiego, przekazujemy Państwu w załączeniu niniejszej wiadomości formularz wniosku do DZP o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, który wraz z załacznikami 4 oraz 5 należy wypełnić zgodnie treścią Zarządzenia JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego nr 48/R/16 z dnia 22 czerwca 2016 roku w sprawie wprowadzenia Instrukcji postępowania przy udzielaniu zamówień publicznych w Uniwersytecie Gdańskim.

Link: http://arch.ug.edu.pl/pl/dz_org/prawo/?akcja=pokaz_dane&id=2982

Na prośbę Jednostek Organizacyjnych UG termin na przekazanie ww. dokumentów zostaje przedłużony do dnia 28 lutego 2018 r.

Prosimy o dotrzymanie wskazanego powyżej terminu.

Załącznik Rozmiar
zal3_wniosek_przetarg.doc 108 KB
2018-02-21
Pokaż rejestr zmian