Szkolenie pn. „Indywidualne granty wyjazdowe i przyjazdowe w programie UE HORYZONT 2020. Porady eksperta Komisji Europejskiej” – Gdańsk, 17.07.2018 r.

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza na  szkolenie pn. "Indywidualne granty wyjazdowe i przyjazdowe w programie UE HORYZONT 2020. Porady eksperta Komisji Europejskiej".

Celem warsztatów jest zaprezentowanie możliwości pozyskiwania grantów badawczych przez indywidualnych naukowców w ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie w programie Horyzont 2020.

Podczas szkolenia będą przedstawione zasady uczestnictwa w programie ramowym UE Horyzont 2020 oraz praktyczne aspekty aplikowania o grant „Individual Fellowships” (IF).

Na spotkaniu swoim wieloletnim doświadczeniem z oceny wniosków projektowych podzieli się ekspert Komisji Europejskiej - Profesor Maciej Bagiński z Politechniki Gdańskiej.

Rejestracja trwa do 16 lipca br. do godziny 12.00.

Więcej informacji o szkoleniu „Indywidualne granty wyjazdowe i przyjazdowe w programie UE HORYZONT 2020. Porady eksperta Komisji Europejskiej”

2018-07-13
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 21 Sierpień, 2018 - 09:35; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: wtorek, 21 Sierpień, 2018 - 09:35; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska