Szkolenie „Granty Europejskiej Rady ds. Nauki w programie ramowym UE HORYZONT 2020 dla wybitnych młodych naukowców” – Gdańsk, 10.10.2018 r.

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie pn. „Granty Europejskiej Rady ds. Nauki w programie ramowym UE  HORYZONT 2020  dla wybitnych młodych naukowców” które odbędzie się dnia 10 października 2018 r. w godz. 11.45 – 15.00 na Politechnice Gdańskiej.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej możliwości przygotowania wniosku projektowego na konkursy ogłoszone przez Europejską Radę ds. Badań (ang: ERC) w programie ramowym UE Horyzont 2020. Konkursy adresowane są do młodych naukowców będących 2-7 lat po doktoracie (Starting Grants), do naukowców będących 7-12 lat po doktoracie (Consolidator Grants), a także dla naukowców doświadczonych (Advanced Grants). Wymagania dotyczące wniosku projektowego zostaną przedstawione na przykładzie wytycznych do konkursu Starting Grants i Consolidator Grants.

Szkolenie poprowadzą pracownicy RPK Gdańsk - Pani Renata Downar-Zapolska oraz Pani Magdalena Urbanowicz.

Rejestracja na bezpłatne szkolenie trwa do dnia 8 października 2018 r., do godz. 15.00.

Więcej informacji o szkoleniu:

2018-10-04
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 4 Październik, 2018 - 12:30; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska Ostatnia zmiana: czwartek, 4 Październik, 2018 - 12:30; osoba wprowadzająca: Marta Kontowska