INFORMACJA DLA KANDYDATÓW NA KIERUNEK PEDAGOGIKA WCZESNEJ EDUKACJI II STOPNIA

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Z przykrością informujemy, że z powodu zmiany przepisów prawnych (rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 kwietnia 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie studiów (DZ.U. poz.787)) oraz w nawiązaniu do komunikatu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 czerwca 2019 r. (https://www.gov.pl/web/nauka/studiujesz-pedagogike-przedszkolna-i-wczesnoszkolna-przeczytaj-te-informacje), rekrutacja na studia drugiego stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) na kierunku Pedagogika wczesnej edukacji zostaje zawieszona.

Osoby, które ukończyły studia I stopnia na kierunku w zakresie przygotowującym do pracy w przedszkolu i w klasach I-III szkoły podstawowej, mogą ubiegać się o przyjęcie na studia drugiego stopnia na kierunku Pedagogika.

Kandydaci, którzy do dnia 28 czerwca zapisali się w IRK na kierunek i dokonali opłaty na poczet rekrutacji na Pedagogikę wczesnej edukacji, mogą ubiegać się o jej zwrot lub - w przypadku decyzji o udziale w rekrutacji na inny kierunek - przenieść ją na nowy kierunek.

Biuro Rekrutacji UG

2019-06-28
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 28 Czerwiec, 2019 - 08:23; osoba wprowadzająca: Agnieszka Chwazik Ostatnia zmiana: piątek, 28 Czerwiec, 2019 - 08:23; osoba wprowadzająca: Agnieszka Chwazik