fbpx V Konferencja pn. Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2019 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

V Konferencja pn. Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2019

Szanowni Państwo,

zapraszamy na V Konferencję pn. Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2019.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą praktyczne aspekty implementacji Konstytucji dla Nauki. Swoją obecność i wystąpienie w sesji inauguracyjnej potwierdził Wiceprezes Rady Ministrów Jarosław Gowin. Szczegółowy program Konferencji dostępny jest na www.lumen.edu.pl.

Konferencji LUMEN 2019 towarzyszy III edycja Konkursu Leaders in University Management, w którym nagradzane są uczelniane projekty i przedsięwzięcia realizowane w trzech kategoriach: Rozwój, Zarządzanie i Współpraca. Laureatów Konkursu, wyselekcjonowanych przez Kapitułę Konkursową, ogłosimy podczas wieczornej Gali wręczenia nagród.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na www.lumen.edu.plUdział w konferencji jest nieodpłatny.