fbpx Bądź proAKTYWNY w dążeniu do rozwoju | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Bądź proAKTYWNY w dążeniu do rozwoju

Z CZEGO MOŻESZ SKORZYSTAĆ?

Indywidualne spotkania z doradcą zawodowym

Oferujemy Ci indywidualne spotkania z doradcą zawodowym. Tematyka spotkań jest różnorodna, tak jak różnorodni są jej uczestnicy. Podążamy za Twoimi potrzebami, a treść i liczba spotkań zależy od Ciebie.

Dbamy o komfortowe warunki i poufność rozmów.

Spotkania pomogą Ci, jeśli:

• chcesz zweryfikować swoje pomysły lub szukasz inspiracji, by zacząć działać
  • potrzebujesz informacji na temat ofert pracy lub potencjalnych pracodawców
  • zależy Ci na udoskonaleniu dokumentów aplikacyjnych
  • przygotowujesz się do składania aplikacji na wybrane stanowiska
  • spodziewasz się pierwszych lub kolejnych rozmów kwalifikacyjnych
  • oczekujesz na udział w szerzej zaprojektowanym procesie rekrutacyjnym

Test

Zapraszamy Cię do bezpłatnego skorzystania z badania testem kompetencji. Wykonując test możesz dowiedzieć się więcej o swoim stylu działania oraz sprawdzić wybrane umiejętności, a jego rezultat może stanowić punkt wyjścia do rozmowy o przyszłości zawodowej.

O wyniku testu rozmawiamy tylko z osobą, której on dotyczy, a pisemny raport trafia wyłącznie do jej rąk własnych.

Coaching

Dajemy Ci również możliwość skorzystania z indywidualnych spotkań z coachem, jeśli czujesz, że potrzebujesz jeszcze więcej pracy nad sobą, swoim rozwojem zawodowym i osobistym.

Zainteresował Cię udział w projekcie ProUG? Masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości? Zadzwoń lub napisz - na bieżąco odpowiadamy na wszystkie zapytania.

Biuro Karier

Email: doradca.zawodowy@ug.edu.pl

ul. Bażyńskiego 1a, pokój 123 (I piętro)

DLA KOGO JEST PROJEKT?

Do udziału w projekcie ProUG zapraszamy Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, wszystkich wydziałów, kierunków i specjalności, zarówno studiów licencjackich, jak i magisterskich, stacjonarnych lub niestacjonarnych.

Ideą projektu ProUG jest wsparcie w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy.

Jeżeli:

• jesteś zaledwie na wstępnym etapie zastanawiania się nad przyszłością zawodową
  • już badasz możliwości odbywania stażu, praktyk lub wolontariatu
  • poszukujesz ofert pracy w dziedzinie w której się kształcisz
  • po prostu szukasz zajęcia na wakacje albo ‘po godzinach’

Zapraszamy!

grafika  - Bądź proAKTYWNY w dążeniu do rozwoju